Żelichów
Opublikowano 1 tydzień temu

Firma SBS Technology Poland Sp. z o.o. o zasięgu międzynarodowym poszukuje:

Programista / Programistka maszyn CNC

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie technologii, dobór narzędzi i przygotowywanie programów na frezarki CNC (3-osie, 4-osie z zmiennymi paletami oraz 5-osi);
  • Uczestnictwo w wdrażaniu programów na obrabiarkach;
  • W razie potrzeby, projektowanie oprzyrządowania do mocowania detali na maszynie;
  • Optymalizacja procesu technologicznego;
  • Odpowiedzialność i prowadzenie przydzielonych projektów technologicznych;
  • Współpraca przy przygotowywaniu wycen i ofert dla klientów;
  • Współpraca z inżynierami w głównym oddziale w Kalifornii;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalizacja: obróbka skrawaniem lub pokrewne;
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie programowania maszyn CNC;
  • Dobra znajomość programów: NX CAM, SolidWorks;
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym i biegłym pozwalająca na komunikacje z inżynierami z USA;
  • Umiejętność używania urządzeń pomiarowych;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Skrupulatność, precyzja, dbałość o szczegóły;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu MasterCAM;

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach międzynarodowych;
  • Pełny etat;
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne szkolenia zawodowe w kraju i zagranicą oraz dostęp do nowoczesnej technologii obróbki skrawaniem;
  • Możliwość szkolenia w głównym oddziale w Californii, USA;
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom od 12000 do 20000 zł brutto

O nas

  • Spółka o zasięgu międzynarodowym. Możliwość szkoleń w Californii USA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres office@sbstechnology.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.